Zanfina Ismaili duket se nuk e ka fare në qejfë lojën e futbollit, shkruan “InfoKosova”.

Përderisa nëpër botë dhe te ne shumica e femrave të bukura aktivizohen kur ka lojëra të kombëtares, Zanfina sikur nuk ka “haber” se ç’po ndodh sonte!

Ajo ishte veshur e rregulluar, dhe kishte pozuar në ashensor.

Asnjë koment, asnjë mesazh madje as nuk besohej se ajo e dinte se po luan Kosova kundër Anglisë.

Dukej e qetë dhe shumë e nxehtë.

Kjo është pamja e sonte me Zanfinës.

Epo, nuk është e thëne që të gjitha bukuroshet tona të merren me sport apo jo?/InfoKosova/