Web Analytics
BallinaUncategorizedDerisa po tentonte të hapte derën e lokalit, atakohet nga gjarpri që...

Derisa po tentonte të hapte derën e lokalit, atakohet nga gjarpri që u shfaq nga “askundi”

Ky është momenti i tmerrshëm kur një gjarpër i cili shfaqet nga “askund” dhe sul.mon një njeri në pjesën e poshtme të trupit.

Në videon tronditëse e cila thuhet të jetë regjistruar në Tajlandë, gjarpri shihet duke “fluturuar” sapo, me gjasë klienti i një Internet Kafeje, tentoi të hapte derën.

Për të parë se çfarë tmerri përjeton klienti, shihni videon më poshtë:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/612244752860516/

Rrjetet Sociale

630,264FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit