Web Analytics
BallinaSHOWBIZDetaje, ja si e zbuloi Shakira tradhtinë e Piques me vajzën bionde

Detaje, ja si e zbuloi Shakira tradhtinë e Piques me vajzën bionde

Menjëherë pas bujës që shpërtheu për ndarjen e Shakirës nga Piques, u bë e ditur se bëhej fjalë për tradhtinë, sipas raportimeve, asi i Barcelonës ndodhej në një restorant me partneren e tij sekrete.

Teksa ishte ulur anash në një cep të errët me partneren e tij bionde dhe mbante vazhdimisht kapuçin e xhupit për të mos u njohur, nuk mund të kalonte pa u vënë re.

Djali i pronarit të lokalit dhe një tifoz futbolli, kur e pa e kuptoi menjëherë se kush ishte, i vogli donte të fliste me të, t’i thoshte “përshëndetje” dhe të kërkonte një autograf.

Fëmija i kërkoi mamit të ndërmjetësonte për të njohur nga afër idhullin e tij dhe ajo i kërkoi atij t’i thoshte një “përshëndetje” fëmijës së saj mirëpo, Pique e ka mohuar dhe në fakt, siç thonë informacionet, jo me shumë mirësjellje.

Përveç kësaj, ai nuk donte të krijonte panik me klientët e tjerë që do ta dallonin praninë e tij.

Nëna e fëmijës nuk është shprehur aspak e kënaqur me këtë zhvillim dhe ka vendosur të hakmerret ndaj futbollistit menjëherë më pas, ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një foto të Pique-s me datën e tij të paligjshme, duke etiketuar futbollistin dhe mbishkrimin: “Dëgjomë, je i humbur  3gerardpique”.

Dhe vazhdoi në të njëjtin postim: “ Të shoh dhe më vjen menjëherë në mendje djali im,  Unë isha e qartë me ju të kërkova të përshëndesesh djalin tim ju thatë “jo” pse, çfarë jeni ju? Një djalë që driblon me topin? Nuk më bën përshtypje të veçantë ajo që më trishton është se thashethemet ju kanë hyrë në mendje dhe kjo është patetike nuk je vetëm ti, je thjesht një djalë që luan top, por ai e di që karma dhe do t’ju go.dasë “.

Ky postim është parë padyshim nga Shakira, me pasojë që në një periudhë shumë të shkurtër i ka ardhur fundi i lidhjes së saj me futbollistin.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit