Detaji që s’u vërejt/ Ish-konkurrentja e “Përputhen” kopjon Bora Zemanin

Ish konkurrentja e “Për’puthen”, Mikela, ka marrë vëmendje me daljen e saj të fundit.

Nga gjithë sharmi që posedon, në sy bie diçka tjetër.

Ajo pati të veshur një bluzë korset të njëjtë si të Borës, të cilën e kishte veshur puntata më parë.

Kujtojmë që Mikela pas daljes nga programi ishte shprehur se dëshironte të ishte si Bora dhe të korrte suksese njësoj si ajo./Indeksonline/