“Dhezet” Adelina Tahiri, thyen edhe pjatat në një mbrëmje muzikore

Artistja shqiptare, Adelina Tahiri është parë duke bërë gjeste të pahijshme.

Disa postime të këngëtares marrin vëmendjen e publikut dhe mediave roze.

Së fundmi në një InstaStory krijuesja e disa hiteve ndau një video nga një festë.

Aty, Adelina shihet duke kënduar dhe thyer pjatat. /Lajmi.net/