Web Analytics
BallinaSHOWBIZDhurata Ahmetaj kaq elegante, mahnit me format e trupit

Dhurata Ahmetaj kaq elegante, mahnit me format e trupit

Dhurata Ahmetaj për publikun shqiptar u bë e njohur si këngëtare.

Por ka kohë që ajo nuk është aktive në muzike.

Megjithatë ajo qëndron aktive në rrjete sociale.

Së fundmi publikoi një foto veshur në futsn të zi dhe po duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit