Web Analytics
BallinaUncategorizedDhurata Ahmetaj pozon pa grim, ja si duket

Dhurata Ahmetaj pozon pa grim, ja si duket

Këngëtarja është shfaqur tërheqëse për fansat e saj.

Dhurata Ahmetaj ka publikuar foto të reja, dhe  ka pozuar teksa është shfaqur natyrale.

Qofshin rrobat tuaja të qeta, kafeja juaj e fortë dhe e hëna juaj e shkurtër”, ka qenë mbishkrimi që i ka venë postimit.

Ndryshe, Dhurata Ahmetaj ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor, thuhet se është larguar  nga muzika./Lajmi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit