Dhurata Dora ‘çmend’ fansat, poston foto në bikini

Dhurata dora dihet se është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Fotot në rrjete sociale i ka të shpeshta, ku ndan imazhe nga përditshmëria apo jeta profesionale dhe së fundmi Dhurata ka vendosur të sjellë foto për ndjekësit.

Ajo së fundi po shijon ditët e nxehta nga vendi ku po pushon.

Këngëtarja erdhi me një imazh  ku tregoi linjat trupore përmes fustani të bardhë dhe me bikini të bardhë lart që kishte veshur./Lajmi/