Web Analytics
BallinaUncategorizedDhurata Dora merr vëmendjen me imazhet e fundit ku thekson linjat trupore

Dhurata Dora merr vëmendjen me imazhet e fundit ku thekson linjat trupore

Dhurata Dora ka publikuar imazhet ku duket mjaft bukur.

Dhurata dora dihet se është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Paraqitjet në rrjete sociale i ka mjaft të shpeshta, ku ndan imazhe nga përditshmëria apo jeta profesionale dhe së fundmi Dhurata ka vendosur të sjellë fotografi j.oshëse për fansat.

Në fotot e fundit Dhurata u shfaq me veshjen plot me stil teksa theksoi linjat.

Ajo ka vendosur të vijë e veshur me rroba lëkure, duke theksuar linjat mjaft shumë teksa kombinoi edhe grimin me veshjen për një duke sa më atraktive.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit