Dhurata Dora provokuse në foton e fundit

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun shqiptar.

Dhurata është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar imazhe nga karriera dhe jeta e saj personale.

Së fundmi, ajo pozoi me një bluzë duke vë në pah linjat  për të cilat komentohet shumë.

Kujtojmë se, Dhurata Dora është duke shijuar suksesin e këngës së fundi “Harrom”, e cila për një kohë të shkurtë u pëlqye shumë nga fansat./GazetaBlic/