Dhurata Dora thekson format trupore në veshje të shkurtër

Dhurata Dora ka publikuar videot ku duket mjaft bukur.

Dhurata dora dihet se është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Paraqitjet në rrjete sociale i ka mjaft të shpeshta, ku ndan imazhe nga përditshmëria apo jeta profesionale dhe së fundmi Dhurata ka vendosur të sjellë video joshëse për fansat

Në videon e fundit të publikuar në Instagram, Dhurata u shfaq me veshjen plot me stil teksa theksoi format trupore./Lajmi/