Dhurata Dora vishet me një kombinim mjaft interesant

Këngëtarja Dhurata Dora ka ardh me një stil pak më ndryshe se herët tjera, shkruan “InfoKosova”.

E veshur dhe e rregulluar shumë bukur, Dhurata kishte pozuar nën rrezet e diellit.

Në këto temperatura të ulëta, këngëtarja kishte dal e veshur shumë shkurt por në kokë mbante një kapuç të cilin e ka kombinuar me veshjen.

Këto pamje të Dorës janë komentuar pozitivisht nga fansat e saj dhe janë pëlqyer shumë.

Ndryshe vitin që lamë pas Dhurata ka pas shumë suksese në aspektin muzikor./InfoKosova/