Web Analytics
BallinaUncategorizedDhurata Dora vishet me një kombinim mjaft interesant

Dhurata Dora vishet me një kombinim mjaft interesant

Këngëtarja Dhurata Dora ka ardh me një stil pak më ndryshe se herët tjera, shkruan “InfoKosova”.

E veshur dhe e rregulluar shumë bukur, Dhurata kishte pozuar nën rrezet e diellit.

Në këto temperatura të ulëta, këngëtarja kishte dal e veshur shumë shkurt por në kokë mbante një kapuç të cilin e ka kombinuar me veshjen.

Këto pamje të Dorës janë komentuar pozitivisht nga fansat e saj dhe janë pëlqyer shumë.

Ndryshe vitin që lamë pas Dhurata ka pas shumë suksese në aspektin muzikor./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit