Web Analytics
BallinaUncategorizedDhurata vjen seksi nga shtrati

Dhurata vjen seksi nga shtrati

Dhuarata Ahmetaj është një ndër fytyrat më te bukura në showbizin kosovar.

Me poza të shumta në rrjete sociale, ajo gjithmonë kalon në lajm.

Këtë herë, qysh në mëngjes Dhurata ka publikuar një imazh e veshur vetëm në pixhame, e që duket tejet e zjarrtë.

Theksojmë, ajo xjerr këmbët dhe fytyrën goxha natyrale këtë herë./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit