Diellza Kolgeci e zbulon foton e parë me Fisnikun

Diellza Kolgeci sot ka ndarë një foto të veçantë me miqtë e saj në facebook.

Një ndër femrat më të bukura të shqiptarisë sot ka publikuar imazhin që ka shkrepur për herën e parë me partnerin Fisnik Rugovën.

Diellza dhe Fisi ka kohë që janë bashkë duke shijuar çdo çast të lidhjes së tyre.

Ata tanimë janë edhe prindër të një vajzë të cilën e kanë quajtur Elena.

Ndërkohë që sot Diellza ka publikuar foton e parë me partnerin, e natyrisht që quhet foto e veçantë pasi që do mbetet përherë kujtim i bukur për çiftin Rugova./Kosovarja/