Diellza Kolgeci qe 16 ditë në karantinë, tregon për çka e mori malli

A e mori malli për “macchiato” Modelja e njohur kosovare, Diellza Kolgeci ka treguar se si po e kalon kohën në karantinë, për shkak të situatës së krijuar nga pandemia Covid-19.

Diellza direkt nga karantina për RTV21 tregoi se është mësuar pasi që gjatë verës e bën një lloj karantine, duke u izoluar nga rrjetet sociale.

Modelja tregoi se ka mall për familjarët, por jo edhe për gjerat e tjera.

Kujtojmë që Diellza Kolgeci dhe basketbollisti, Fisnik Rugova në muajin prill të vitit 2019 janë bërë prindër për herë të parë të vajzës, që e kanë pagëzuar me emrin Helena Rela Rugova.