Web Analytics
BallinaUncategorizedDiellza pranon urim të veçantë nga partneri

Diellza pranon urim të veçantë nga partneri

Diellza Kolgeci sot feston ditëlindjen.

Diellza Kolgeci me këtë datë feston ditëlindjen dhe pranoi urime të shumta nga familjarë e miq.

Një urim të veçantë, asaj ia bëri partneri i saj, Fisnik Rugova, i cili e uroi atë përmes një fotografie në Instagram.

“Urime ditëlindja dashuria e jetës time.

Une dhe Helena te duam pafund qofshim gjithmone te lumtur bashke”, ka shkruar ai.

Rrjetet Sociale

630,264FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit