-3.1 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina MJEKËSI DIETA Dietë, për tre ditë humbni 5 kilogram!

Dietë, për tre ditë humbni 5 kilogram!

Regjimi i të ushqyerit:

DITA E PARË

Mëngjesi: 1 patate e zier pa kryp, 1 gotë jogurt

Dreka: 2 patate të ziera pa kryp, 1 gotë jogurt

Darka: 2 gota jogurt

DITA E DYTË

Mëngjesi: 1 gotë jogurt

Dreka: 2 patate të ziera pa kryp, 1 gotë jogurt

Darka: 1 patate të zier pa kryp, 1 gotë jogurt

DITA E TRETË

Mëngjes: 1 patate të zier pa kryp

Dreka: 1 patate të zier pa kryp, 1 gotë jogurt

Darka: 1 gotë jogurt.

MBANI MEND:

Bëni dallim mes patateve të fërguara dhe te ziera.

Disa hulumtime kanë vërtetuar se pikërisht kjo dietë bën të humbni madje 5 kilogramë.

609,033FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

E mahnitshme: Kirurgët britanezë shpëtojnë vajzën e lindur me zemër jashtë

Kirurgët në Britani kanë shpëtuar jetën e një fëmije që ka lindur me zemrën e saj jashtë trupit. Kjo si rezultat i një gjendjeje të...
web
analytics