Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Digjet banesa e Naim Abazit në Prishtinë

Këngëtarët Mihrije Braha e Naim Abazi janë përballur me një ngjarje mjaftë të pakëndshme këto ditë.

Burime të “Kosovares” bëjnë të ditur se kati i dytë i banesës së çiftit të njohur është përfshirë nga flakët.

Ngjarje ka kaluar vetëm me dëme të konsiderueshme materiale, shkruan “Kosovarja”.

Gjatë kohës së aksidentit, një pjesë e familjes ishin aty, por fatmirësisht gjithçka ka përfunduar mirë falë edhe intervenimit të policisë dhe zjarrfikësve.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu