Digjet rrjeti, Ana Kauri heq bikinet në plazh dhe…

Konkurrentja e Përputhën2, Ana Kauri, është një ndër femrat më të përfolura në mediat rozë.

Ajo pothuajse çdo ditë komentohet për fotografitë dhe videot të ndryshme të cila i publikon, shkruan InfoKosova.

Ditën e sotme ajo ka pr.ovokuar fansat e saj.

Ajo ka publikuar një fotografi të bikineve të saj dhe byzylyk, ku shihet se i kishte larguar nga trupi dhe e krijoj atë bindje se ajo tashmë është e zveshur./InfoKosova/