Web Analytics
BallinaSHOWBIZDigjet rrjeti, ish e dashura e Cozman reklamon të pasmet e mëdha...

Digjet rrjeti, ish e dashura e Cozman reklamon të pasmet e mëdha në bikini

Fjolla ishte e dashura e fundit publike e reperit Cozman.

Edhe pse çifti nuk i mbijetuan lidhjes së tyre, Fjolla u bë e njohur për publikun vendor dhe vazhdon të komentohet për jetën e saj private, shkruan InfoKosova.

Në lloagrinë e saj zyrtare në instagram, Fjolla kishte publikuar një fotografi teksa reklamon të pasmet e mëdha në bikini.

Kujtojmë se pas lidhjes me Fjollen, reperi nuk ka berë publike ndonjë lidhje tjetër./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit