Web Analytics

Dikur e pëlqente, si është sot raporti i Lotines me Loredanen, ish gruan e Mozzik-ut

Lotina Haziri kohës së fundit është mjaftë e pranishme në mediat rozë, për arsye të romancës së saj me reperin Mozzik.

Ndonëse vite me parë Lotina kishte pëlqyer disa foto dhe video të këngëtares së njohur Loredanes, por si është raporti i tyre tash e din vetëm ato.

Andaj këtë e kanë venë re ndjekësit e këngëtares ku kanë publikuar dhe foto.

Kujtojmë se Mozzik dit me parë ka treguar bisedat që nga viti 2019 ku kishte treguar pëlqim për Lotinën./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika