Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveDikur se pranonte për 'dhëndër', sot Sabiani i bën masazh Kristit

Dikur se pranonte për ‘dhëndër’, sot Sabiani i bën masazh Kristit

Kur vajza e tij Keisi u lidh me Kristin brenda shtëpisë së Big brother Vip Albania, Sabiani nuk e priti fare mire. Ai ka reaguar disa here se është kundër kësaj lidhje mes atyre te dyve.

Madje nga inati ai e ksihte larguar nga kiqtë në Instagram vajzën e tij Keisin, për cka disa ditë më vonë ka thënë se është penduar për atë cfarë ka bërë, kete e beri kur ishin duke luajtur me djemte dhe pyetja ishte per cfare je penduar.

Ai ka hyrë në Big Brother si banor në mënyrë që të jap leksion vajzen se tij si të sillet me Kristin pasi nuk i kanë pëlqyer disa veprime, por më pas ai është shprehur se Kristi pak nga pak po i hy në zemër.

Para pak minutash derisa ishin duke ndenjur me banorët në oborr Sabiani habiti me veprimin, ai shkoi dhe i bëri masazh Kristit tek qafa dhe duket se edhe Kristi e shijoi goxha shumë./InfoKosova/Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit