Web Analytics
BallinaUncategorizedDikur u zunë, por ç’ka ndodhur sot mes Arjola Demirit dhe Atdheut?

Dikur u zunë, por ç’ka ndodhur sot mes Arjola Demirit dhe Atdheut?

Pak kohë më parë Atdheu dhe Arjola Demiri prishën miqësinë mes tyre, ku Kryefjala.com zbuloi asokohe se kishte qenë për shkak të Arjolës.

Por mesa duket marrëdhënia mes tyre është rregulluar.

Ata vendosën atëhere mos ruanin miqësinë as në rrjetet sociale, ku tashmë ata janë rikthyer sërish, Arjola dhe Atdheu e ndjekin njëri tjetrin në Instagram e duket se marrëdhënia është rregulluar.

Rikujtojmë se në Big Brother Atdheu u shpreh se e kishte mikeshë prej shumë vitesh dhe se kishin marrëdhënie të mirë e po na bëjet qejfi pra që tashmë gjërat janë në rregull.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit