Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Dikur vije më puthje, nuk je aspak romantik!” Einxhel mërzitet me Dagz?

“Dikur vije më puthje, nuk je aspak romantik!” Einxhel mërzitet me Dagz?

Einxhel dhe Dagz janë në pritje të fëmijës të parë, i cili do jetë djalë.

Por veç pjesës së bukur si çift që ata postojnë, Einxhel ka vendosur të demaskojë Dagzin.

Ajo ka publikuar një video teksa në sfond është kënga e tyre e dashurisë, por Dagz është i fokusuar tek loja në telefon.

“Nuk je aspak romantik, dikur vije më puthje”– i thotë Einxhel.Ndërkohë që pas kësaj Dagz fillon të improvizojë. Por e ka mërzitur Einxhelin kjo gjë? Në fakt ajo duket se thjesht e ka kaluar me humor.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit