Web Analytics
BallinaSHOWBIZDimijat apo dallama, cila veshje i rri më mirë Andrrës?

Dimijat apo dallama, cila veshje i rri më mirë Andrrës?

Andrra Destani shumicën e kohës duket bukur dhe shkëlqen me stilin e saj.

Përveç përditshmërisë shpesh e dëshmon që është meraklie edhe e veshjeve tradicionale, e që i shkojnë mjaft shumë.

Në disa imazhe të fundit, në dallam dhe jelek të arit Andrra duket një nuse e mrekullueshme.

Për më shumë, e dëshmojnë fotografitë në vijim./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit