Web Analytics
BallinaSHOWBIZDisa nga rastet kur Kim Kardashian dhe Luana Vjollca kanë bërë “xing” me...

Disa nga rastet kur Kim Kardashian dhe Luana Vjollca kanë bërë “xing” me veshje të njejta

Shpeshherë shohim që personazhet publikë shqiptarë bëjnë “xing” me ata ndërkombëtar.

Luana Vjollca njihet si Kim Kardashian shqiptar.

Ate e shohim shpesh të ketë ngjashmëri në “look” me femrën më të famshme në botë, Kim Kardashian.

Megjithatë rastësia ndonjëherë është “mbret i botës”.

Përshembull këtë fustan rozë Luana Vjollca e veshi një javë më parë në hapje të emisionit të saj “Zemër Luana”.

Ndërsa Kim Kardashian ka veshur një të tillë të ngjashëm në një event bamirësie.

Por ka edhe herë të tjera ku dy vajzat kanë veshur thuajse të njëjtën gjë.

Luana e pati potencuar më parë se është Kim Kardashian e shqiptarisë./kryefjala

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit