Dita e Morena Tarakut nis në palestër, vë në pah format trupore në veshjen e ngushtë sportive

Morena Taraku është gjithmonë në fokus të medieve rozë dhe kjo sidomos për faktin që konsiderohet një prej femrave më joshëse shqiptare.

Bukuroshja zeshkane ndiqet nga më shumë se 1.3 milion ndjekës në Instagram, ku edhe sjell imazhe dhe postime të ndryshme, e që shpesh herë janë provokuese.

Si një person i përkushtuar në maksimum ndaj mirëmbajtës së linjave, edhe sot (e martë), Morena ka nis ditën në palestër.

Që në orët e para, ish-Missi dhe këngëtarja e njohur shihet në palestër, në veshje sportive me ngjyrë të zezë të cilat ia theksonin dhe vini në pah format e përkryera.

Ndërkohë, kujtojmë që Morena pas zhvendosjes në Stamboll është përkushtuar edhe në realizimin e disa projekteve muzikore, por ka kohë që nuk ka sjell një të tillë.

Kënga e saj e fundit është “Money” që erdhi në bashkëpunim me reperin, Fero. /Telegrafi/

Shiko videon: