Ditë e veçantë për Capital T, feston ditëlindjen e 28-të

Reperi i suksesshëm, Capital T sot ka një ditë speciale dhe një arsye për të festuar.

Me këtë datë, Capital T feston ditëlindjen e tij teksa përmes një postimi në Instagram ai ka bërë të ditur se ka mbushur plotë 28 vjet.

Së fundi Kapo po qëndron për pushime në Marako nga ku edhe ka sjellur imazhe, dhe poashtu po shijon festën e ditëlindjes.

Ndryshe, pak javë më parë reperi nga Prishtina publikoj këngën e re “Je t’aime”./Indeksonline/