Ditë zie për këngëtarin Vedat Ademi

Këngëtari ka humbur personin e afërt.

Dita e 20 qershorit do të mbete në mend si një ditë e hidhur për këngëtarin Vedat Ademi, i cili njoftoi për vdekjen e dajës së tij.

Këngëtari i pikëlluar ndau një postim në Facebook ku bën të ditur lajmin.

“Pusho i qete Daje.

Zoti te shperblefte me Parajse per cdo veper te mire qe ke bere ne kete bote, ti ishe energjia e cdo gezimi familjar dhe sdo jene njesoj pa ty, do te na mungosh”, shkruan në postimin e bërë. /Lajmi.net/

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10219032477737784&set=a.10204799533243067&type=3