Ditëlindja e 35-të e Stresit, festa vetëm me meshkuj dhe alkool

Reperi i njohur shqiptar, Stresi sot ka festuar ditëlindjen, ai ka mbushur plot 35-vjeç, dhe në rrjete sociale ka publikuar pamje nga festa e organizuar.

Reperi ka festuar me miqtë e tij teksa e kanë lagur me shampanjë dhe kanë i plasur fishekzjarret duke pritur mesnatën.

Stresin jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë të rrethuar plot me vajza të bukura mirëpo ajo ç’ka u vu re ishte se festën e ditëlindjes së reperit të pranishëm ishin pothuajse vetëm meshkuj dhe nuk u pa asnjë vajzë në postimet e këngëtarit.

Në mesin e të ftuarve kishte edhe artistë të njohur./Lajmi.net/