Web Analytics
BallinaSHOWBIZDitëlindja e Beartit, me festë dhe ndejë te bukur familjare

Ditëlindja e Beartit, me festë dhe ndejë te bukur familjare

Në shtëpinë e familjes Rexhepi ka festë.

Bearti, i njohur për publikun për regjimin e tij të fitnesit dhe pjesëmarrjen në “Për’Puthen”, ka ditëlindjen.

Nga kjo festë me familjarë e miq, Bearti duket i lumtur, krahas tij është edhe motra, Idea.

Më poshtë pamje nga festa e ditëlindjes.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit