DJ Dagz e prezanton familjen e tij, mungon Einxhel

Ai është njëri nga Dj më të njohur Kosovar, mirëpo, pjesëmarrja e tij në Big Brother Albania Vip, bëri bujë të madhe, kjo për faktin se DJ Dagz gjeti dashurinë e jetës në atë shtëpi, në atë izolim.

Lidhja e tij me Einxhel Shkira, vazhdoi edhe jashtë, pasi çifti janë pare shumë here bashkë në klube e party të ndryshëm.

Dj Dagz, gjatë qëndrimit në shtëpi gjithmonë ka folur për rëndësinë që ka familja e tij.

Së fundmi ajo ka na prezantuar me babain, nënën dhe motrën e tij, sa familje e bukur./ORAinfo/