Web Analytics
BallinaSHOWBIZDj Geek e quan Dafinën me epitetin unik

Dj Geek e quan Dafinën me epitetin unik

Dj Geek dhe Dafina Zeqiri po gëzojnë një marrëdhënie jashtëzakonisht shembullore.

Çifti ka vite që përpos punës, mendojnë një ditë të jenë edhe të martuar.

Dyshja nuk i ndalin as në rrjetet sociale dedikimet për njëri tjetrin ku shprehin dashurinë në forma të ndryshme.

Së fundmi Dafina ka postuar një InstaStory ku është shfaqur krahë Geek, ndërkohë edhe ky i fundit e ka ripostuar duke i bashkangjitur emojin e mbretëreshës dedikuar artistes./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit