Dj Pm tregon se cila është fjala e parë që ia tha Sarës pas daljes nga “BBV”

Ata janë njëri nga çiftet që qëndruan së bashku edhe pas daljes nga “BBV”, fjala është për blogeren Sarah Berisha dhe Dj-in, e njohur Pajtim Krasniqi.

Çifti janë në qendër të vëmendjes shpeshherë në mediat rozë shkak i postimeve të ndryshme.

Ndërsa së fundmi Pajtimi i njohur si Dj Pm bëri një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjetin social Instagram.

Njëra nga pyetjet ishte se cila ishte fjala e parë e tij që ja tha Sarës pas daljes nga ky reality-show, “Gjemi 5 euro”, ishte përgjigjja e Dj-it të njohur. /Lajmi.net/