Djali beqar i Shyhrete Behlulit i kallë çikat me këtë gjest

Lum Salihu është djali i vogël i këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behluli, e cila është nënë e pesë fëmijëve.

Shyhretja, shpesh është parë nën shoqërinë e Lumit, që mediat e qujtën “pika e dobët” e këngëtares.

Lum Salihu është në të 20-tat dhe i pëlqen veturat e shtrenjta. Kaq dihet për të, ndërkohë që disa herë është përfolur edhe për jetën e tij private.

Këto ditë, Lumi ndodhet për pushime dhe kohë pas kohe po lanson foto e video në rrjete sociale.

Komentet nga vajzat nuk po mungojnë, e se me kë është në pushime, kjo mbetet mister.