Web Analytics
BallinaUncategorizedDjali i Adriana Matoshit mbanë mbiemrin e saj dhe jo të babait

Djali i Adriana Matoshit mbanë mbiemrin e saj dhe jo të babait

Aktorja dhe tashmë deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, është nënë e lumtur e katër fëmijëve.

Aktorja, të katër fëmijët i ka nga martesa me ish bashkëshortin e saj, Albert Sylejmanin, me të cilin është ndarë vitet e fundit.

Siç dihet, fëmijët jetojnë me Adrianën në Prishtinë, ndërkohë që i ati i tyre vazhdon të jetoj dhe veproj në qytetin e Gjilanit.

I biri i aktores, Bojkeni, që sapo ka mbushur 17 vjeç, ka vendosur që ta mbajë mbiemrin e të ëmës.

Së paku kështu dëshiron të prezantohet në rrjete sociale. /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit