Djali i Almedës, një kopje e babait të tij

Almeda Abazi ish miss Shqipëria dhe tashmë aktore e njohur, ka kohë që është bërë nënë për herë të parë duke sjellur në këtë jetë djalin me burrin e saj aktorin turk Tolgahan Sayisman, shkruan “InfoKosova”.

Tolga dhe Almeda janë një çift i bukur dhe duken shumë afër çiftit ideal.

Ata po e shijojnë bukur mirë ndjenjën e të qenurit prindër, madje po kujdesen për të voglin e tyre shumë mirë.

Efehan është emri i birit të tyre, i cili duket një kopje e babait.

Këto pamje mund të flasin dhe ta dëshmojnë këtë që po e themi ne, ja shikojini tani./InfoKosova/