Djali i Anites e Ramush Haradinaj feston ditëlindjen, kaq shumë është rritur

Anita gjithmonë qëndron aktive me ndjekësit e saj, duke kaluar shpeshherë në lajm.

Ajo me pozat e ndryshme që publikon, në shumicën e rasteve ndan lumturinë që përjeton me personat e familjes.

Këtë herë, në imazhin e postuar, Anita uron djalin e saj për ditëlindje, duke shkruar fjalë me vlerë për të ”Gjin, Gezuar Ditelindja jeta ime!!! Tani qe u bere 18 vjeç ec para, bota eshte e jotja, mundohu qe te jesh nje njeri I mire dhe te lesh nje emer te mire ne kete bote!!! Mua do me kesh si perhere prapa!!! Te Duam o jete!!! Gezuar”.

Në këtë postim, ka pranuar komente të shumta urimi nga miqtë dhe familjarët e saj./Kosovarja/