Web Analytics
BallinaSHOWBIZDjali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos na prezanton me të dashurën...

Djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos na prezanton me të dashurën bukuroshe

Djali i artistëve të njohur, Inva Mula dhe Pirro Çako Anthony Çako na ka prezantuar me të dashurën e tij.

Ai ka ndarë me ndjekësit e “Instagram”-it partneren e tij Alice Blue, e cila ka pasur ditëlindjen.

“Vajza e ditëlindjes” shkruan ai në rrjetet sociale.

Anthony është muzikant, njëjsoj si prindërit e tij, ai ka përfunduar shkollën për muzikë elektronike në Londër dhe synon të realizojë festivale si ato të producentëve dhe Dj-ve më të famshëm në botë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit