Djali i Majkit ia “kalon” babit me zërin, kaq bukur këndon

Nga dashuria e Majkut me bukuroshen Majlindën erdhi në jetë biri i tyre Roan.

Edhe pse çifti nuk janë bashkë me njëri tjetrin, ata përkujdesën shumë për djalin e tyre, shkruan InfoKosova.

Së fundi Majlinda ka publikuar një video në llogarinë e saj instagram, teksa shihen duke kënduar këngën e fundit të Florit, Brunos dhe Klajdit “Nina”.

E ku mos të këndoj bukur bukuroshi, pasi babin e ka një nga reper me të adhuruar të publikut./InfoKosova/