Web Analytics
BallinaSHOWBIZDjali i Ramize Murtezit mbushë 20 vjeç, ja çfarë i thotë ajo

Djali i Ramize Murtezit mbushë 20 vjeç, ja çfarë i thotë ajo

Prezantuesja e lajmeve dhe autorja e emisionit “Udh딓RTK”, është e martuar me gazetarin dhe ish drejtorin e televizionit publik, Mentor Shala.

Çifti, janë prej shumë vitesh bashkë dhe fëmijët tashmë i kanë të rritur.

Djali i madh i Ramizes dhe Mentorit, Atisi, ka mbushur 20 vjeç dhe prezantuesja ka zgjedhur fjalët më të ndjeshme e të bukura për ta uruar të birin.

Më poshtë, postimi i Ramize Murtezit për ditëlindjen e të birit./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit