Web Analytics
BallinaUncategorizedDjali i Thaçit dhe ai i Veselit e vazhdojnë shoqërinë sikur prindërit...

Djali i Thaçit dhe ai i Veselit e vazhdojnë shoqërinë sikur prindërit e tyre dikur

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit Hashim Thaçi dhe Klestor Veseli, djali i ish-kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli, janë parë sërish bashkë

I biri i ish-kryekuvendarit ka shpërndarë një foto me të birin e ish-presidentit në ‘Instagram’.

Ata edhe më parë kanë publikuar fotografi së bashku, madje në një prej tyre Klestori e pati quajtur Endritin “vëlla”.

Baballarët e tyre gjendën në paraburgim në Hagë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit