Djali i Xenit me nuse nuk i kursejnë puthjet në publik

Ndonëse jo aq aktiv në skenën muzikore, Korab Jetishi po vazhdon të zgjojë interes me imazhet që kohë pas kohe sjellë në rrjetet sociale.

Këngëtari nga Gjakova, djali i artistit të mirënjohur, Xenit, i ka sjellë publikut shumë këngë të bukura njëjtë si babai i tij.

Korabi është i martuar me Genën, bukuroshen nga Peja dhe bashkë kanë dy vajza.

Se është shumë i përkushtuar ndaj familjes këtë e kemi marrë vesh, por ai është edhe i dashuruar kokë e këmbë me bashkëshorten e tij, pasi shpesh ata postojnë në rrjete sociale edhe fotografi intime.

E tillë ka qenë edhe positimi i fundi, ku Gena shihet duke puthur Korabin në publik. /Kosovarja/