Web Analytics
BallinaSHOWBIZDjali Jozefina Topallit surprizon të dashurën, Cindy Marinën

Djali Jozefina Topallit surprizon të dashurën, Cindy Marinën

Cindy Marina mbrëmjen e djeshme në “Dance Albania” kishte një spektator special që po ndiqte performancën e saj.

Njeriu i saj i zemrës, Genari, djali i ish-parlamentares Jozefina Topalli e surprizoi duke ardhur në publik për ta përkrahur, momenti nuk i ka shpëtuar moderatores Aleketa Vejsiu, e cila pyet Cindy Marinën se çfarë emocioni provon në një situatë të tillë.

Cindy u shpreh e emocionuar për këtë fakt dhe se u ndje shumë mirë.

“Është një emocion patjetër.

Ai e di sa shumë punojmë dhe nuk e di, u ndjeva shumë mirë”, u shpreh Cindy.

Ajo po pelqehet mjaft shume nga publiku per vallezimet e saj.

Ndersa nuk kane munguar as fjalet e Ermal Mamaqit lidhur me vjehrren Jozefina Topallin.

Por qe Cindy gjithmone eshte pergjigjur me pozitivitet.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit