Djemtë planifikojnë diçka, do shkriheni duke parë si Fifi i përgjon

Djemtë e Big Brother u bënë bashkë.

Pasi edhe vajzat u bënë kundër tyre këta të fundit po planifikojnë tu kurdisin dicka, shkruan InfoKosova.

Duket se Fifi e ka marrë shumë seriozisht lojën.

Ajo shkon dhe mundohet ti dëgjoj cfarë po flasin duke i përgjuar./InfoKosova/

Shiko videon: