Web Analytics
BallinaSHOWBIZDo habiteni si duket Dhurata ne stilin sportiv

Do habiteni si duket Dhurata ne stilin sportiv

Dhurata Ahmetaj vazhdon të jetë një ndër femrat më tërheqëse në mediet rozë, edhe pse nuk eshte shume aktive me projekte te reja.

Ajo eshte goxha aktive ne rrjetet sociale u mahnit me fotot atraktive qe publikon.

Ajo me përkushtimin e madh që ka në stil, gjithmonë duket bukur dhe merr vëmendje të madhe.

Duke qenë pa komplekse, Dhurata nuk ndalet me postime të shumta për ndjekësit e saj.

Në një fotografi të fundit, me stilin sportiv ajo shkëlqen.

Ndersa edhe keshtu po duket mjaft e bukur./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit