Do shkriheni së qeshuri/ Ja çfarë fjalësh formon me gjoksin e saj Oriola Marashi

Bukuroshja Orioal Marashi ka qënë në qëndër të vëmëndjes këto ditë në media.

Arsyeja nuk ishin fotot provokative por bukuroshja u kap me lëndë nar.kotike nga policia.

Oriola ende nuk ka bërë ndonjë reagim në lidhje me këto lajme, por në profilin e saj në “Instagram” ka vazhduar postimet provoaktive siç janë dhe fotot e mëposhtme.

Shiko Fotot: