“Do ta lagia me një kovë ujë”, Beniada rrëfen sherrin me fqinjen në Itali

Beniada Nishani është njëra ndër ish banoret më të dashura për publikun, ajo edhe pas përfundimit të “Big Brother VIP”, ajo vazhdon të komentohet, së fundi ajo është kthyer në Itali, për disa kohë pas zhvendosjes në Shqipëri.

Mirëpo, jo gjithçka duket se ka shkuar siç duhet, pasi ajo së fundi rrëfyer një debat me komshien e saj atje, sepse i kishte zënë garazhdin dhe e kishte ofenduar.

Përmes një video në ‘Instastory’, Beniada ka treguar me plot humor se ishte gati t’i hidhte një kovë me ujë në kokë.

“Sa erdha në Itali u zura me komshien sepse kishte vendosur makinën te garazhdi im. Thirra policinë, vëllai im shkoi t’i thoshte mos ta vendoste më aty makinën herën tjetër. Por, ajo filloi ta shante me fjalë të rëndë. Madje, na sh.au edhe se ishim shqiptarë. Unë mora telefonin dhe bëra regjistrime sepse nëse dikush të shan pa arsye në Itali dënohet me gjobë nga 1 mijë euro e lart. Nuk toleroj dot kur dikush të ofendon, sh.an, lëndon pa asnjë arsye. Isha gati ta lagia me një kovë ujë. Kështu aventura ime në Itali sa erdha, plasi sherri. Kjo situatë më bëri nervoze”, u shpreh ish banorja./Lajmi.net/.