Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live“Do ta nxjerr Kiarën nga shtëpia”, Olta e vendosur për “hakmarrje” ndaj...

“Do ta nxjerr Kiarën nga shtëpia”, Olta e vendosur për “hakmarrje” ndaj Luizit

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Pas eliminimit të Armaldo Kllogjerit nga loja, balancat në shtëpinë e Big Brother Vip kanë ndryshuar. E prekur nga largimi i Maestros, Olta është shprehur e vendosur se do që të largojë Kiarën nga shtëpia.

“Luizi më hoqi Maestron, unë do i heq Kiarën. Do përpiqem. Unë do luaj fortë, do guxoj”, tha Olta gjatë darkës pas spektaklit mbrëmë. Kujtjmë se Nita ishte banorja që hapi kutinë e Pandorës mbrëmë, ajo dërgoi në televotim Oltën, Kiarës, Kristin dhe Qetsorin. Me poshtë e keni deklaratën e Oltër ku flet për ‘hakmarrje’ ndaj Luziti…

Rrjetet Sociale

630,597FansaPëlqeje
28,201NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit