Web Analytics
BallinaUncategorizedDo të habiteni se sa kushton ora më e re e Fisnik...

Do të habiteni se sa kushton ora më e re e Fisnik Sylës

Është ndër emrat më të përmendur së fundmi në mediat shqiptare, në rrjetet sociale ka një numër të madh të ndjekësve që çdoherë i befason me udhëtimet, luksin dhe gjithçka që posedon.

Kësaj here ai ka shpërndarë një video në të cilën shihet ora e tij e re, vlera e së cilës është jo më pak se 179.990 euro.

Kujtojmë se Fisi para disa javësh bëri të ditur se është sërish beqarë duke i dhënë kështu fund spekulimeve të shumta që iu bënë tash e sa muaj.

Për më shumë, ai neper foto dhe videot qe ndan me fansat tregon stilin e jetesës luksoze./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit